Przeprowadzki Prywatne


Przeprowadzki Prywatne

Ten typ przeprowadzek jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Działamy na terenie całej Warszawy. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz szczególną troskę o powierzone nam przedmioty. Mogą się państwo zdecydować na usługę oferująca tylko transport wszystkich przedmiotów lub wybrać opcję kompleksowej przeprowadzki – wówczas nasza firma zajmuje się wszystkimi czynnościami: od momentu pakowania rzeczy w starym mieszkaniu, przez demontaż mebli, załadunek i transport do rozpakowania ich w nowym wnętrzu. Posiadamy bardzo szeroką ofertę dostosowaną do klientów indywidualnych. Przeniesiemy przedmioty z mieszkań, domów i rezydencji w nawet najbardziej oddalone od siebie zakamarki Warszawy.

Cena prywatnej przeprowadzki ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników – głównie ilości przedmiotów, gdyż do niej dostosujemy odpowiednią wielkość środka transportu. Ważna jest także odległość, która dzieli stare i nowe pomieszczenie. W skład wyceny mogą dodatkowo wchodzić inne konieczne prace, na które klient będzie zdecydowany. Zapewniamy jednak, że nasza cena będzie sprawiedliwa i korzystna, tak aby żadna osoba nie poczuła się niesprawiedliwie potraktowana przez zbyt wybujałą kwotę.

Zadowolenie klienta jest dla nas najistotniejsze. Działamy w myśl zasady, że to my jesteśmy do dyspozycji klienta, a nie na odwrót. Ci, którzy zdecydowali się na naszą ofertę na pewno nie będą zawiedzeni. Wszystkie przeprowadzki przebiegają sprawnie, ponieważ nasi pracownicy potrafią sobie poradzić nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych i cierpliwie znoszą wszelkie niedogodności (mieszkasz na dziesiątym piętrze bez windy? Nie ma problemu, również pomożemy!). Nasze nastawienie do wykonywania tej pracy na pewno sprawi, że każda zagubiona i zdezorientowana w chaosie pakowania osoba poczuję ulgę i komfort, z powodu wyboru naszej firmy.